WYPOŻYCZALNIA FOTELI

WYPOŻYCZALNIA LEŻAKÓW

WYPOŻYCZALNIA KRZESEŁ

WYPOŻYCZALNIA STOŁÓW

WYPOŻYCZALNIA NAMIOTÓW

MEBLE I NAMIOTY EVENTOWE Z DOSTAWĄ W TWOIM MIEŚCIE!

KRAKÓW - KATOWICE - WROCŁAW - POZNAŃ - RZESZÓW - LUBLIN - WARSZAWA - ŁÓDŹ - KIELCE - GDAŃSK

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

DOSTAWA NA CZAS

PROFESJONALNA OBSŁUGA

ZAPŁAĆ KARTĄ ZA WYNAJEM

 
 
 
 
 
 
 

MEBLE I AKCESORIA EVENTOWE

 

Meble eventowe KRISTOM to nie tylko najwyższa jakość mebli i akcesoriów, ale również gwarancja profesjonalizmu, pewnej dostawy w każde miejsce w Polsce i dobrej konkurencyjnej ceny.

W swojej szerokiej ofercie dysponujemy meblami i akcesoriami eventowymi, które pozwolą zorganizować każdy event nie tylko wewnątrz, ale również w plenerze. Kilkanaście tysięcy mebli i akcesoriów eventowych, którymi dysponujemy to gwarancja profesjonalnie wyposażonych targów, kongresów, egzaminów, koncertów, bankietów, spotkań biznesowych, pikników, wesel oraz małych rodzinnych uroczystości. 

PRZEJDŹ DO OFERTY WYPOŻYCZALNI MEBLI I ZAPROJEKTUJ SWOJE WYDARZENIE.

WYPOŻYCZALNIA NAMIOTÓW EVENTOWYCH

 

Wypożyczalnia namiotów KRISTOM to szeroki wachlarz zadaszeń, które sprawdzą się podczas każdego eventu w plenerze. Gwarantujemy najwyższą jakość namiotów dzięki sprawdzonym i profesjonalnym rozwiązaniom polskiego producenta.

Do dyspozycji Klientów oddajemy na wynajem namioty ekspresowe 3×3, 3×6, 5×5 w kolorze białym na solidnym grubym stelażu, altany drewniane z podłogą i parasole ogrodowe.

Wynajmując namiot nie zapomnij o ogrzewaniu w chłodny wieczór. Idealnie sprawdzą się parasole grzewcze, które ogrzeją nawet do 20m2 powierzchni namiotu.

Do naszych namiotów polecamy profesjonalne oświetlenie zewnętrzne w postaci GIRLAND ŻARÓWKOWYCH, które rozświetlą każdą przestrzeń.

 
 
 
 
 
 
 

POTRZEBUJESZ SZYBKIEJ WYCENY LUB DODATKOWYCH INFORMACJI O PRODUKTACH?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ LUB ZADZWOŃ. ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA.
 
SZYBKI KONTAKT

MEBLE I NAMIOTY EVENTOWE Z DOSTAWĄ I ODBIOREM?

 

Oczywiście, że TAK!

W KRISTOM dysponujemy własną flotą samochodów dostawczych dzięki czemu realizujemy wynajem mebli i namiotów eventowych w każdym miejscu w POLSCE.

 

ZAUFALI NAM: