Impreza w Kielcach? Zobacz ofertę wypożyczalni mebli KRISTOM

Szkolenie, biznesowy bankiet czy może event na świeżym powietrzu? Nasza wypożyczalnia to bardzo szeroka oferta mebli do wynajęcia. Znajdziesz to, czego szukasz – od mebli w nowoczesnej formie, po tradycyjne krzesła bankietowe. Nasz asortyment to kilkanaście tysięcy produktów – do Twojej dyspozycji.

N

Gwarancja najwyższej jakości

Dostawa na czas

Profesjonalna obsługa

Szeroka oferta online

?

Dodatkowe usługi - transport i montaż

Wypożyczalnia mebli na event w Kielcach

Warto postawić na naszą wypożczalnię mebli, ponieważ stawiamy duży nacisk na jakość oferowanych produktów oraz na kompleksową obsługę. Jednak to, co jest dla klientów najważniejsze – to duży wybór.

Jak rozumiemy duży wybór? Znajdziesz u nas sofy, krzesła, stoły prostokątne lub okrągłe, meble na targi, meble na spotkania biznesowe, meble na egzamin, mównice i lady recepcyjne, i wiele innych. Niezależnie od tego jaki charakter ma mieć organizowany przez Ciebie event – z pewnością znajdziesz u nas produkty, jakich szukasz.

Nasza wypożyczalnia współpracuje z liderami branży targowej. Nasze meble gościły na Targach w Krakowie, na EXPO Kraków, oraz na eventach wielu znanych marek, tj. SKANSKA, Uniwersytet Jagielloński, czy galeria Bronowice.

 

KRISTOM to także wypożyczalnia namiotów eventowych

Myślisz o imprezie na świeżym powietrzu w swoim mieście? A może w Kielcach odbywają się właśnie targi w plenerze, na których chcesz zaprezentować produkty swojej firmy? Wiemy, że w Polsce pogoda nawet latem potrafi płatać figle. Dlatego warto zadbać o komfort swoich gości, lub o bezpieczeństwo swojego towaru – na jakikolwiek event plenerowy, namioty to doskonałe i praktyczne rozwiązanie.

Oprócz namiotów, które oferujemy w różnych wymiarach, możesz u nas wynająć także meble zewnętrzne, parasole grzewcze, czy parasole ogrodowe. Dzięki temu wszystko, czego potrzebujesz do zorganizowania imprezy na świeżym powietrzu – znajdziesz w KRISTOM.

Planujesz event firmowy lub rodzinne przyjęcie w Kielcach? Skorzystaj z oferty wypożyczalni mebli

Wynajęcie mebli na event to przede wszystkim bardzo praktyczne rozwiązanie – możesz zdecydować o dowolnym stylu aranżacji. Duży wybór mebli to mnogość opcji – możesz postawić na nowoczesne formy, a możesz pójść w bezpieczną klasykę. Dzięki temu, że dysponujemy dużą ilością mebli, to nie musisz się przejmować liczbą zaproszonych gości – z sukcesem obsługiwaliśmy także naprawdę duże eventy.

Możesz się również z nami skonsultować – dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak sprostać oczekiwaniom nie tylko klientów, ale również ich gości. Naszą ofertę kierujemy do osób z całej Polski – jest to możliwe, ponieważ zapewniamy transport (jako dodatkową usługę). Posiadamy własną flotę samochodów dostawczych, dlatego gwarantujemy dostawę w terminie.

Skorzystanie z oferty wypożyczalni mebli KRISTOM to gwarancja jakości, profesjonalizmu i kompleksowej obsługi. Do każdego klienta podchodzimy z równym zaangażowaniem – niezależnie od tego, czy to duży firmowy event, czy rodzinna impreza na małą skalę.

Zaufali nam:

 

Event z Kristom

To gwarancja satysfakcji 

Twoich gości

Dane kontaktowe

Telefon

+48 519 138 117
+48 519 138 115

E-mail

biuro@kristom.com.pl

Magazyn Centralny

UL. MAKUSZYŃSKIEGO 15
31-752 KRAKÓW

Miasta w których realizujemy dostawy:

Kraków – Katowice – Kielce – Wrocław – Rzeszów – Lublin – Warszawa – Poznań – Łódź – Bydgoszcz – Szczecin – Gdańsk