Transport i montaż

Meble eventowe z dostawą

Jako wypożyczalnia mebli na event, oferujemy swoje usługi klientom z całego kraju – mimo, że nasza siedziba mieści się w Krakowie. Jest to możliwe ponieważ oferujemy usługę transportu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nawet jeśli organizowany przez Ciebie event jest w innym mieście?

Nie w każdym mieście znajdziesz wypożyczalnię mebli oferującą aż tak szeroki asortyment. Do dyspozycji masz nawet kilkanaście tysięcy produktów. To ma zwłaszcza duże znaczenie, kiedy organizujesz duży event i potrzebujesz znacznej ilości krzeseł, stołów czy innych mebli.

Poza tym w naszym katalogu mebli do wynajęcia znajdziesz różne style – zarówno nowoczesne krzesła, jak i bardziej tradycyjne, idealne np. na wesele. Ponad to – możesz również wypożyczyć u nas namiot, co sprawdzi się zwłaszcza przy eventach plenerowych.

Z tego powodu postanowiliśmy otworzyć możliwości dla klientów spoza Krakowa – posiadamy własną flotę samochodów dostawczych. To rozwiązanie pozwala nam mieć pewność, że zamówione w naszej wypożyczalni meble, dotrą do Ciebie zawsze na czas.

Jak wyceniamy transport?

Usługa transportu mebli jest usługą dodatkową płatną. Cena zależy od dwóch czynników – od lokalizacji oraz ilości zamówionego asortymentu.

Montaż i demontaż

Oprócz usługi transportu, możesz także skorzystać z oferty montażu. Jeżeli organizujesz większy event, to warto wziąć pod uwagę, że montaż i ustawienie mebli zabierają sporo czasu. Nie musisz się tym zajmować – skorzystaj z usługi montażu i demontażu zamówionych mebli.

Montaż/demontaż wyceniany jest indywidualnie i zależy od ilości mebli oraz między innymi od tego, czy trzeba je wnieść na piętro. Koniecznie daj nam o tym znać, ponieważ nie będzie opcji dokupienia tej usługi w momencie dostawy.

Event z Kristom

To gwarancja satysfakcji 

Twoich gości

Dane kontaktowe

Godziny pracy biura:

pon. – pt.: 9.00 – 16.00

Telefon

+48 519 138 117
+48 519 138 115

E-mail

biuro@kristom.com.pl

Magazyn Centralny

UL. MAKUSZYŃSKIEGO 15
31-752 KRAKÓW

Miasta w których realizujemy dostawy:

Kraków – Katowice – Kielce – Wrocław – Rzeszów – Lublin – Warszawa – Poznań – Łódź – Bydgoszcz