Wypożyczalnia mebli KRISTOM - na eventy w Katowicach

Chcesz zorganizować event w Katowicach i szukasz mebli do wypożyczenia? Niezależnie od tego, czy jest to rodzinne spotkanie, czy konferencja na dużą skalę – w naszej ofercie prawdopodobnie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

W swojej ofercie posiadamy tysiące sztuk krzeseł eventowych w kilkunastu rodzajach, m.in krzesła bankietowe, krzesła konferencyjne MAYA White oraz krzesła weselne Chiavari.

Dysponujemy również: stołami w różnych rozmiarach (bankietowe, konferencyjne i egzaminyacyjne), girlandami żarówkowymi oraz parasolami grzewczymi. 

Zajmujemy się również wynajmowaniem namiotów eventowych – imprezowych w różnych rozmiarach.

N

Gwarancja najwyższej jakości

Dostawa na czas

Profesjonalna obsługa

Szeroka oferta online

?

Dodatkowe usługi - transport i montaż

Wynajem mebli na event w Katowicach

Podczas planowania eventu lub imprezy warto położyć nacisk na jakość. Wiemy, że chcesz aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, i żeby Twoi goście byli zadowoleni.

Dlatego meble z naszej wypożyczalnie KRISTOM to przede wszystkim gwarancja ich jakości. Oferowane przez nas produkty były już wykorzystane na wielu różnych eventach – mamy więc pewność, że są niezawodne.

KRISTOM to przede wszystkim zróżnicowany i bardzo szeroki asortyment. Nawet eventy o dużej skali nie będą dla nas wyzwaniem – posiadamy kilkanaście tysięcy mebli gotowych do wynajęcia. I staje poszerzamy naszą ofertę, dostosowując się do wymagań naszych klientów.

Znajdziesz u nas meble idealne na różne rodzaje imprez. Na konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia i egzaminy proponujemy krzesła i stoły konferencyjne. Na wystawy i targi oferujemy nowoczesne stylowe meble, a na wesela i bankiety klasyczne krzesła, okrągłe lub prostokątne stoły oraz wiele akcesoriów i dodatków.

Z naszej oferty i profesjonalnej obsługi skorzystało do tej pory wielu klientów. Współpracowaliśmy z „Targami w Krakowie”, z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, z marką Heineken, czy z hotelami Sheraton i Queen.

Impreza w plenerze w Katowicach? Wypożycz namiot!

Imprezy plenerowe to szczególne wyzwanie. Pogoda bywa w naszym kraju kapryśna, a chłodne wieczory zdarzają się nawet w środku lata. Takie imprezy mają jednak swój wyjątkowy urok i charakter i cieszą się coraz większą popularnością. Doskonałym rozwiązaniem jest wypożyczenie namiotu eventowego.

W naszej ofercie znajdziesz kilka różnych rozmiarów namiotów imprezowych – 3×3, 3×6, 5×5 w kolorze białym na solidnym grubym stelażu. Oferowane przez nas namioty są bardzo wysokiej jakości, a oprócz nich polecamy także altany z drewnianą podłogą i parasole grzewcze. Nawet w chłodny wieczór możesz dalej kontynuować swój event – jeden taki parasol ogrzeje nawet 20mkw. powierzchni namiotu.

Organizujesz imprezę w Katowicach? Dowiedz się dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni mebli KRISTOM

Dobry zwyczaj – wypożyczaj. Wypożyczanie mebli na różnego rodzaju imprezy to bardzo praktycznie rozwiązanie. Możesz zrealizować z nami taki event, o jakim marzysz – zarówno bardzo nowoczesny i elegancki, jak i w bardziej tradycyjnym stylu. W naszej ofercie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz – meble minimalistyczne, eleganckie, o geometrycznej formie, krzesła, stoły i stoliki, wygodne sofy i fotele oraz namioty imprezowe, doskonałe na eventy w plenerze.

Wypożyczalnia mebli KRISTOM to wieloletnie doświadczenie i kompleksowa obsługa – wiemy jak sprostać oczekiwaniom naszych klientów, więc chętnie pomożemy ci w dokonaniu wyboru.

Oferujemy również dodatkowe usługi – takie jak transport i montaż. Dostarczymy meble prosto na Twój event.

Zaufali nam:

 

Miasta w których realizujemy dostawy:

Kraków – Katowice – Kielce – Wrocław – Rzeszów – Lublin – Warszawa – Poznań – Bydgoszcz – Szczecin – Gdańsk

Event z Kristom

To gwarancja satysfakcji 

Twoich gości

Dane kontaktowe

Telefon

+48 519 138 117
+48 519 138 115

E-mail

biuro@kristom.com.pl

Magazyn Centralny

UL. MAKUSZYŃSKIEGO 15
31-752 KRAKÓW

Miasta w których realizujemy dostawy:

Kraków – Katowice – Kielce – Wrocław – Rzeszów – Lublin – Warszawa – Poznań – Łódź – Bydgoszcz – Szczecin – Gdańsk