Meble KRISTOM - na eventy w Lublinie

Planujesz zorganizowanie eventu w Lublinie i szukasz mebli do wynajęcia? Niezależnie od tego, czy to firmowe spotkanie, czy może kameralna impreza na świeżym powietrzu – w naszej ofercie znajdziesz meble, jakich potrzebujesz. Oprócz szerokiego asortymentu mebli, oferujemy również do wypożyczenia namioty eventowe.

N

Gwarancja najwyższej jakości

Dostawa na czas

Profesjonalna obsługa

Szeroka oferta online

?

Dodatkowe usługi - transport i montaż

Wypożyczalnia mebli na event w Lublinie

Podczas organizowania imprezy lub eventu, warto zwrócić uwagę na jakość – wiemy, że chcesz, aby wszystko było idealnie, i co najwazniejsze – aby Twoi goście spędzili ten czas dobrze. Z tego powodu meble z naszej wypożyczalni to gwarancja jakości. Produkty jakie znajdziesz w naszym asortymencie sprawdziły się już na wielu różnych eventach – dlatego wiemy, że są niezawodne.

KRISTOM to przede wszystkim zróżnicowany i bardzo szeroki asortyment. Nawet eventy o dużej skali nie będą dla nas wyzwaniem – posiadamy kilkanaście tysięcy mebli gotowych do wynajęcia. I staje poszerzamy naszą ofertę, dostosowując się do wymagań naszych klientów.

W naszej wypożyczalni znajdziesz meble, które sprawdzą się w różnych typach eventów – od konferencji i spotkań biznesowych, poprzez bankiety i szkolenia, kończąc na imprezach na świeżym powietrzu i weselach. Na wystawy i targi oferujemy nowoczesne stylowe meble, a na wesela i bankiety klasyczne krzesła, okrągłe lub prostokątne stoły oraz wiele akcesoriów i dodatków.

Z naszej oferty i profesjonalnej obsługi skorzystało do tej pory wielu klientów. Współpracowaliśmy z „Targami w Krakowie”, z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, z marką Heineken, czy z hotelami Sheraton i Queen.

 

Impreza na świeżym powietrzu w Lublinie? Wynajmij namiot!

Eventy odbywające się w plenerze stanowią spore wyzwanie – zawsze możesz liczyć, że pogoda popsuje Twoje plany. Opady deszczu, wiatr, chłodne wieczory nie muszą jednak zepsuć imprezy.

Lubimy imprezy na świeżym powietrzu, ponieważ mają wyjątkowy klimat. Dlatego nie przenoś swojego eventu pod dach – wypożycz namiot ekspresowy.

W naszej ofercie znajdziesz kilka różnych rozmiarów namiotów imprezowych – 3×3, 3×6, 5×5 w kolorze białym na solidnym grubym stelażu. Oferowane przez nas namioty są bardzo wysokiej jakości, a oprócz nich polecamy także altany z drewnianą podłogą i parasole grzewcze. Nawet w chłodny wieczór możesz dalej kontynuować swój event – jeden taki parasol ogrzeje nawet 20mkw. powierzchni namiotu.

Organizujesz event w Lublinie? Odkryj zalety wypożyczenia mebli

Skorzystanie z oferty wypożyczalni mebli to bardzo praktyczne rozwiązanie. Dlatego tak wiele różnych duzych eventów jest organizowanych z wykorzystaniem wynajętych mebli. Masz dowolność w wyborze stylu – możesz zdecydować się na coś eleganckiego, nowoczesnego, lub klasycznego. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno meble w modernistycznej formie, jak i np. tradycyjne krzesła bankietowe. Możesz wybrać krzesła i stoły drewniane, takie które sprawdzą się w imprezie plenerowej, konferencyjne stoły, wygodne sofy i fotele, nowoczesne hokery oraz wiele akcesoriów.

Wypożyczalnia mebli KRISTOM to wieloletnie doświadczenie i kompleksowa obsługa – wiemy jak sprostać oczekiwaniom naszych klientów, więc chętnie pomożemy ci w dokonaniu wyboru.

Oferujemy również dodatkowe usługi – takie jak transport i montaż. Dostarczymy meble prosto na Twój event.

Zaufali nam:

 

Event z Kristom

To gwarancja satysfakcji 

Twoich gości

Dane kontaktowe

Telefon

+48 519 138 117
+48 519 138 115

E-mail

biuro@kristom.com.pl

Magazyn Centralny

UL. MAKUSZYŃSKIEGO 15
31-752 KRAKÓW

Miasta w których realizujemy dostawy:

Kraków – Katowice – Kielce – Wrocław – Rzeszów – Lublin – Warszawa – Poznań – Łódź – Bydgoszcz – Szczecin – Gdańsk