Event w Rzeszowie? Poznaj wypożyczalnię mebli KRISTOM

Spotkanie biznesowe, konferencja czy rodzinna impreza plenerowa? W ofercie wypożyczalni mebli znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – krzesła w różnych stylach, sofy, stoły, namioty idealne na imprezę na świeżym powietrzu. Nasza oferta to kilkanaście tysięcy produktów – do Twojej dyspozycji.

N

Gwarancja najwyższej jakości

Dostawa na czas

Profesjonalna obsługa

Szeroka oferta online

?

Dodatkowe usługi - transport i montaż

Meble na event w Rzeszowie - i nie tylko

Wypożyczalnia mebli KRISTOM to głównie gwarancja jakości mebli, które znajdują się w naszym asortymencie, ale także profesjonalna obsługa, dodatkowe usługi transportu i montażu oraz duży wybór.

Co rozumiemy przez duży wybór? Znajdziesz u nas hokery, krzesła, stoły i stoliki, meble na konferencję, meble na szkolenia, meble na egzamin, mównice i lady recepcyjne, i wiele innych. Niezależnie od tego jaki charakter ma mieć organizowany przez Ciebie event – z pewnością znajdziesz u nas meble, jakich potrzebujesz.

Nasza wypożyczalnia współpracuje z liderami branży targowej. Nasze meble gościły na Targach w Krakowie, na EXPO Kraków, oraz na eventach wielu znanych marek, tj. SKANSKA, Uniwersytet Jagielloński, czy galeria Bronowice.

 

Namioty eventowe - doskonałe na imprezę plenerową w Rzeszowie

Targi i wystawy, wesela lub spotkania biznesowe – tego rodzaju eventy często odbywają się na świeżym powietrzu. Wszyscy wiemy, że pogoda potrafi płatać figle, latem można liczyć na opady deszczu, lub chłodne wieczory. Na takie niespodzianki można się przygotować – wystarczy wynająć namiot na imprezę.

Oferowane przez nas namioty są w białym kolorze, na naprawdę solidnym stelażu, występują w trzech wariantach wymiarowych (3×3, 3×6, 5×5), ale można je łączyć ze sobą.

Do imprez na świeżym powietrzu oferujemy także meble zewnętrzne, prasole ogrodowe, oraz parasole grzewcze – które polecamy do ogrzewania namiotów.

Organizujesz event firmowy lub wesele w Rzeszowie? Skorzystaj z oferty wypożyczalni mebli

Wypożyczenie mebli na imprezę ma wiele zalet – możesz zaplanować zorganizowanie eventu w takim stylu, w jakim chcesz. Duży wybór mebli to różnorodność opcji – możesz zdecydować się na styl nowoczesny, lub na coś zupełnie przeciwnego np. rustykalnego. Dzięki temu, że wypożyczamy także namioty, to planowanie imprezy na świeżym powietrzu staje się niezwykle proste – wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Nie musisz się przejmować liczbą zaproszonych gości – z sukcesem obsługiwaliśmy także naprawdę spore imprezy. Możesz się także z nami skonsultować – dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak sprostać oczekiwaniom Twoich gości. Oferujemy także dodatkowe usługi transportu i montażu. Posiadamy własną flotę samochodową, więc zamówione przez Ciebie meble dotrą w ustalonym terminie, a Ty nie musisz przejmować się ich montażem lub demontażem.

Skorzystanie z oferty wypożyczalni mebli KRISTOM to gwarancja jakości, profesjonalizmu i kompleksowej obsługi. Do każdego klienta podchodzimy z równym zaangażowaniem – niezależnie od tego, czy to duży firmowy event, czy rodzinna impreza na małą skalę.

Zaufali nam:

 

Event z Kristom

To gwarancja satysfakcji 

Twoich gości

Dane kontaktowe

Telefon

+48 519 138 117
+48 519 138 115

E-mail

biuro@kristom.com.pl

Magazyn Centralny

UL. MAKUSZYŃSKIEGO 15
31-752 KRAKÓW

Miasta w których realizujemy dostawy:

Kraków – Katowice – Kielce – Wrocław – Rzeszów – Lublin – Warszawa – Poznań – Łódź – Bydgoszcz – Szczecin – Gdańsk